KONST / Litografier / Grafiskt blad 13242319
nr 1324 2319
Jonas Nilsson
(f. 1968), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Sverige. Morkulla. Signerad, numrerad 2/60. Oramat löst blad. Motivet: ca 34x52 cm
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 maj 2020
kl 18:16:18
4/5 18:11:13